Ev / ABD-CIA / ABD taraftarı TİP Ayrılıkçıları yayınladıkları Beyanat ile tehdit etti.

ABD taraftarı TİP Ayrılıkçıları yayınladıkları Beyanat ile tehdit etti.

AMERİKA’nın Kurmuş olduğu birliklerini kimsenin dağıtmasına izin vermeyeceklerini belirten ABD Taraftarları böyle bir kalkımaya sert bir şekilde müdahale edeceklerini belirterek TİP mücahitlerini tehdit etti.

Türkistan İslam Partisi içerisinde Amerika’ya Biat eden ve Doğu Türkistan’ın kurtuluşu için Amerika’dan başka bir çare bulamayan İbrahim Mansur ve Abdulhak yayınladığı Beyanat ile İbrahim Mansur’u Afganistan’ın Bedahşan Vilayetinin (Wakhan Koridoru) sorumlusu olarak göstererek İbrahim Mansur’u ve Amerika’nın Wakhan Koridoru projesini sahiplenmeye devam etmektedir.

Şam’ı, Bedahşan’ı ve İbrahim Mansur’u kimsenin küçümsemeye, aşağılamaya bir kenara itmeye izin vermeyeceklerini belirten Sapık ayrılıkçı TİP emiri Abdulhak. Bu işlere cemaat merkezi olarak kendisinin baktığını özellikle belirtiyor.

Her bir taraf birbirini destekleme ve birbirini zayıflaştıracak kenara itecek hal ve hareketlerden uzak durması gerektiğini. Abdulhak’dan izinsiz kendine adam toplayacak işler gözükürse bu iş cemaat tarafından araştırılacak. Birliği dağıtmaya izin verilmeyecek ve sert bir şekilde cezalandırılacak.

Kısaca İbrahim Mansur’un adamlarına karışmayın, onlar rahatlıkla Amerika ile olan ilişkilerini yapsın onların işlerine engel olmayın.

Türkistan Cihadı için fetva alınacaksa kendilerinden Fetva alınması gerektiği, Ümmetin faydasını gözleyen alimlerden diyerek kendi ABD Taraftarlarından (Abdurrahman Gazi) fetva alınması gerektiğini belirterek. işlerinizi çözemeyecek insanlara meseleleri anlatmamaları gerektiğini.

Genel anlamda İbrahim Mansur’u savunmaya yönelik bir Beyanat yayınlayan Abdulhak, İbrahim Mansur’un hakkında konuşmazsınız. Diyerek

‘’Evet İbrahim Mansur Amerika ile beraber çalışıyor bundan benim de haberim var. Ben İbrahim Mansur’u destekliyorum. İbrahim Mansur’a karışamazsınız diyerek Küfür beyanatlarına bir yenisini daha eklemiştir….

İbrahim Mansur ve Abdulhak’ın geçmişteki sapık ilişkileri ve küfür beyanatları Hakkında

2015 yılında gizlice Suriye’den çıkarak Amerikan İstihbaratı ile görüşen Türkistan İslam Partisi’nin ayrılıkçı Sapık akidesine sahip eski komutanı İbrahim Mansur, Amerika ile yapmış olduğu anlaşmanın akabinde Suriye’de ki Türkistan İslam Partisine giden mücahitlerin yollarını kapatmış ve Suriye sınırında bulunan Türkmendağı üzerinden Uygur Türklerine yol açarak onların gizlice DAEŞ’e katılmalarını sağlamıştı.

2018 yılında DAEŞ ve ABD ile olan kirli sapık ilişkileri ortaya çıkan İbrahim Mansur hakkında Şeriat Mahkemesi talebinde bulunulmuş ve İbrahim Mansur Şeriat Mahkemesinden kaçarak Suriye’den ayrılmıştı.

Suriye’den ayrıldıktan sonra ABD’li sapık ilişkilerini sahaya süren İbrahim Mansur’un emri ile Beyaz Saray’da kurulan Doğu Türkistan Sürgün Hükümeti. Ankara’da bir toplantı düzenlemiş ve bu toplantıda Suriye’deki Türkistan İslam Partili mücahitlerinin kendilerinin askeri olduğunu söylemişti.

Rabia Kadir yapmış olduğu farklı bir açıklama ile Türkistan İslam Partisinin sapık ayrılıkçılarının Çin ile beraber çalışan Dünya Uygur Kurultayı içerisindeki Çin Ajanlarını açıklamış ve Rabia Kadir aynı açıklamasında Türkistan İslam Partisi içindeki Sapık ayrılıkçılarının bunlarla beraber olduklarını açıklamış ve bunlara uymayanları tehdit ettiklerini Cezaevlerine attırıp yıllarca cezaevlerinde yatırabilecek yapıya sahip olduklarını açıklamıştı.

Yıllarca Müslümanları kandıran Türkistan İslam Partisi’nin bu sapık liderleri ‘’Allahın dini islamı yükseltmek şeriati dünyaya hakim kılmak için savaştıklarını belirtse de, 30 yılda belki bir sefer bir komutanları hakkında Şeriat Mahkemesi kurulması istendiğinde. Allahın dini islama savaş açmış ve Şeriat Mahkkemesi kurulmaması için Beyanatlar yayınlamış ve kendi komutanları Sapık İbrahim Mansur’u şeriat mahkemesinden kaçırmışlardı.

ABD PROJESİ WAKHAN KORİDORU AFGANİSTAN’IN BEDAHŞAN BÖLGESİNDE BULUNMAKTADIR

Doğu Türkistan Bülteni / HABER AJANSI

Hakkında Türkistan News Editör

Ayrıca Kontrol Et

Yılda 25 bin Uygur’un organı çalınıyor

Doğu Türkistan’da birçok insanlık suçu işleyen zalim Çin, Müslümanların organlarını çalıp organ ticaretinde kullanıyor. Çin’in …