Ev / DoğuTürkistan / TÜRKİSTAN İSLAM DERNEĞİ : DÜNYANIN DOĞU TÜRKİSTAN’daki ÇİN SOYKIRIMINA KARŞI HİÇ BİR DELİLE İHTİYACI KALMAMIŞTIR.

TÜRKİSTAN İSLAM DERNEĞİ : DÜNYANIN DOĞU TÜRKİSTAN’daki ÇİN SOYKIRIMINA KARŞI HİÇ BİR DELİLE İHTİYACI KALMAMIŞTIR.

Çin’in İnsanlık Suçunu Haykırmak. Doğu Türkistan’daki Çin İşgalini durdurmak, ”Çin Nazi Kampları”nı Kapatmak ve Çin’den Hesap Sormak için Türkistan İslam Derneği olarak 12 yıl önce yola çıktık…

Türkistan İslam Derneği Olarak Doğu Türkistan’daki Komünist Çin İşgaline Dur Demek için 12. yıl önce yola çıktık. 50 Milyona Yakın Mazlum Uygur Türklerinin Eğitim Kampı Adı altında 21. Yüzyıl Çin Nazi Kamplarında Organ Bankası olarak kullanılmasına, çocuklarımızın Çinlileştirilmesine ve kızlarımıza Tecavüz edilmesine Karşı Türkistan Coğrafyasındaki Çin işgalinden kaçan Mazlumların Şahitliklerini bir araya topladık ve Dünya Medyasının kullanımına sunuyoruz.

Doğu Türküstan’lı Uygur Türklerine Yapılan ÇİN Soykırımına Karşı Dünyanın Hiçbir delil bilgi ve belgeye ihtiyacı yoktur. Bütün Şahitler, Deliller Ortaya Çıkmıştır
Çin’deki 21.yüzyılın Soykırım Kamplarına Karşı,Bu Kamplarda Yapılan işkence, tecavüz ve cinayetler Ay Gibi Aşikar Olmuş ve yaşayanların dilinden Medyaya yansımıştır.
50 Milyon nüfuslu Doğu Türkistan dünyaya kapalıdır. Elimizdeki Telefonlar Bütün Dünyaya Açık, Doğu Türkistan’a Kapalıdır. Milyonlarca Mazlum Ailelerine Ulaşamamaktadır.
Gazeteciler İstedikleri ülkeye Girebilirken, Doğu Türkistan’a Girememektedir. Çin Safari Düzenler gibi ancak kendi kontrolündeki Tiyatroyu Sergilemek için, Satılmış, Gördüklerini İnkar eden, Gazetecileri, Siyasetçileri Tiyatrosunu Seyre Davet Etmektedir.

Çin’in Doğu Türkistan’daki Soykırım, işkence ve Tecavüzlerine Karşı Dünya sahtekar bir duruş sergilemektedir. Dünyanın Doğu Türkistan’a ilgisi… Konferanslar ve Panellerden öteye gidemeyen aldatmacalar dizesinden ibarettir Yaptıkları Hiç bir şey yoktur. Amerika, Avrupa Parlamentosu, Birleşmiş Milletler ve yandaşlarının Uygur Türklerini Çin’e Karşı Siyasetinde Pazarlık malzemesi yapmakdan başka bir amaç gütmemektedir.

Çin’in İnsanlık Suçunu Haykırmak. Doğu Türkistan’daki Çin İşgalini durdurmak, ”Çin Nazi Kampları”nı Kapatmak ve Çin’den Hesap Sormak için Türkistan İslam Derneği olarak 12 yıl önce yola çıktık…
Çin’in Kaybettiği, Öldürdüğü , Kamplarda İşkence ettiği. Tecavüz edip zorla evlendirdiği, Organlarını sattığı, cesetlerini yaktığı. Evlatlık verdiği çocuklarımızı, eşlerimizi, anne, baba ve kardeşlerimizi, akrabalarımızı ve dostlarımızı arıyoruz.
Kanıtlarımızı CHİNA STOP web sitemizden ( https://www.china-stop.com/ ) Dünya Medyasına, Uluslararası İnsan Hakları Örgütlerine, Dünya Devletlerine sunuyoruz. Bunlar Çin’in insanlığa karşı işlediği, sizlerin de Uluslararası Sözleşmelerde altlarına imza attığınız İnsan Haklarına karşı işlemiş olduğu suçlarıdır.
Çin’in Bu suçlarının hesabını vermesi, evlerimizi, köylerimizi, şehirlerimizi bizlere teslim etmesi, hatasını ve suçlarını telafi etmesi ve bunların bedelini ödemesi gerekmektedir.
Çin’in Ailelerini öldürüp katlettiği, binlerce Doğu Türkistan’lı Çin Halk Cumhuriyeti’nin yalanlarına karşı Şahitlik ve Tanıklık yapıyor. Bu Tanıklıklarımızı bir araya topladık. Siz Dünya Medyasından mazlum Uygur Türklerinin sesi olmasını talep ediyoruz.
Elimizdeki Şahitliklerin Küçük Bir kısmını Dünya Medyası Yararlanması için Yayınladık. Yayınlanmayı bekleyen bini Aşkın Videoda, Çin Nazi Kamplarını ve Uygur Türklerine yapılan insanlık dışı muameleyi sizlerle paylaşacağız.
Allahın Yeryüzünde yaşayan Çin’in zulmüne uğramış Türkistan Coğrafyasında ki Özelde Uygur, genelde ise Çin zulmünden nasibini almış Özbek, Kazak, Kırgız ve diğer mazlum kardeşlerimize sesleniyoruz. Şahitliklerinizi bizlere ulaştırın yayınlayacağız ve uğramış olduğunuz zulmü dünyaya haykıracağız.

Hakkında Türkistan News Editör

Ayrıca Kontrol Et

Yılda 25 bin Uygur’un organı çalınıyor

Doğu Türkistan’da birçok insanlık suçu işleyen zalim Çin, Müslümanların organlarını çalıp organ ticaretinde kullanıyor. Çin’in …