Ev / DoğuTürkistan / Çin Soykırım Kamplarında Toplu İşkence Belgelendi

Çin Soykırım Kamplarında Toplu İşkence Belgelendi

Çin’in Doğu Türkistan’daki bir kampında gizli yapılan çekim, Uygur Türklerine yönelik zulmü, gözler önüne serdi. Görüntülerde Çin’li Kamp sorumlusu topluca sıra ile işkence yapıyor. Uygur Türkleri Korkudan bağırma bile yapamıyor.

Çin’in Uygur Türklerine yönelik zulmü devam ediyor. Uygur Türklerinin sözde eğitim kamplarında zulme uğradıkları, gündemdeki yerini korurken, Çin ise kamplara alınmış kişilerin yakınları tarafından yapılan açıklamaları kabul etmiyor.

Uzun ve kalın plastik sopayla acımasızca darbetti!

Bugün sosyal medyada, Doğu Türkistan’daki bir kampa ait gizli çekilen görüntüler paylaşıldı. Onlarca Uygur Türkü’nü sıraya dizen Çinli polisler, bir Uygur Türkü’nü, sopa ile acımasızca vurarak darbetti. O anlar gizli çekim yapılan cep telefonu kamerası ile kayıt altına alındı.

Görüntüler, izleyenlerin vicdanlarını yaralarken, videoyu paylaşan sosyal medya kullanıcıları, “bu zulme karşı birlik olalım” çağrısında bulundu.

Doğu Türkistan’daki Soykırım Kampları

Bir önceki yazımız olan Çin'in Müslüman azınlıklara yönelik tutumu ve Batı'nın sessizliği başlıklı makalemizde azınlık, china news ve Çin hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Türkistan News Editör

Ayrıca Kontrol Et

Çin işkencesi Uygurları ölüme götürüyor

Sürgündeki bir Uygurlu, Çin polisi tarafından kaçırılan ve üç yıldan uzun bir süre önce toplama …