Ev / Texas City

Texas City

Türkistan İslam Partisi BÖLÜCÜLERİ – İbrahim Mansur ve Abdulhak Lamolla TRUMP ile beraber plan yapar
Türkistan İslam Partisi Bölücüleri – Fetih Süresi Okuyarak ABD Konsolonsluğunu Ziyaret eder
https://www.youtube.com/watch?v=nSGaRU3sTuk&t=1s
Amerika Bedahşan’a (Wakhan Koridoru) Vali Atar – TÜRKİSTAN İSLAM PARTİSİ BÖLÜCÜLERİNİN BAŞI İbrahim Mansur, Trump emri ile Abdulhak La-Molla tarafından Bedahşan Valisi olarak atanır.
Türkistan İslam Partisi BÖLÜCÜLERİ İBRAHİM MANSUR ve ABDULHAK LA-MOLLA, ABD Başkanı Trump’dan Silah ve para sözü alırlar… Hedef Wakhan Koridoru Afganistan Bedahşan… Trump emri ile İbrahim Mansur, Abdulhak La-Molla tarafından ABD’nin Bedahşan valisi ilan edilir..
Türkistan İslam Partisi BÖLÜCÜLERİ İBRAHİM MANSUR, ABDULHAK LA-MOLLA ve suç ortakları Şeriat Mahkemesine davet edilirler. Şeriat Mahkemesine karşı çıkan Ayrılıkçılara göre Komutanlar Şeriat Mahkemesini reddedebilirler.
Türkistan İslam Partisi Türkçe Teşkilat Birimi TİP BÖLÜCÜLERİ 2018-2020 tarihleri arasında Şeriat Mahkemesine Çağırılırlar ve Şeriat Mahkemesinden kaçarlar. Şeriat Mahkemesini soran herkese söyleyerek Maymunları oynarlar.
Türkistan İslam Partisi BÖLÜCÜLERİ İBRAHİM MANSUR, ABDULHAK LA-MOLLA ve suç ortakları yüklü eşşektirler . Kuran ve sünnete göre Şeriat Mahkemesinden kaçmalarını açıklayamazlar.
Türkistan İslam Partisi BÖLÜCÜLERİ İBRAHİM MANSUR, ABDULHAK LA-MOLLA ve suç ortakları Uygur Türklerini sonu Demokrasi Küfrü ve Cehennem ile bitecek iki yol arasında seçime zorlarlar
Türkistan İslam Partisi BÖLÜCÜLERİ İBRAHİM MANSUR, ABDULHAK LA-MOLLA ve suç ortaklarının maceraları TEXAS CİTY artık Karikatür dizisi oldu. İyi seyirler…
Türkistan İslam Partisi BÖLÜCÜLERİ İBRAHİM MANSUR, ABDULHAK LA-MOLLA ve suç ortakları Şeriat Mahkemesinden kaçtıkları anlaşılmaması için türlü türlü yalanlar söylerler.
Türkistan İslam Partisi BÖLÜCÜLERİ İBRAHİM MANSUR, ABDULHAK LA-MOLLA ve suç ortakları Şeriat Mahkemesine çağırıldıklarında Allahın dini islama ve Şeriat Mahkemesine ve Çağıranlara beddua ederler.
Türkistan İslam Partisi BÖLÜCÜLERİ İBRAHİM MANSUR, ABDULHAK LA-MOLLA ve suç ortakları Şeriat Mahkemesine delilli ve şahitli olarak çağırılmışlardır.

TİP EMİRİ ABDULLAH MANSUR’A AMERİKA TUZAK KURMUŞ VE AFGANİSTAN’DA ESİR ALMIŞTIR… ABDULLAH MANSUR’UN MAHREM BİLGİLERİNİ ABD DESTEKÇİLERİ VERDİ… Abdullah Mansur, Şeriat Mahkemesi talebinden sonra İbrahim Mansur’un görevden alındığını bildiren bir video çeker ve tuzağa düşürülerek videoyu yayınlayamaz.

Texas City Ehali Sapık AKideye Mensup Aynı zamanda Milliyetçidirler

Texas City Ehali Başları Sıkışınca Beyanat Mührüne Sarılıp Uygur Türklerini Tehdit Etmekten vazgeçmezler… Beyanat Mühürü onların imdadına yetişeceğini sanırlar…

Texas City Ehali Akideleri Küfürdür… Allaha Şirk Koşan Kanunlara koşar o kanunları çıkaranları kurtarıcı olarak görürler… AMERİKA VE DAEŞ İLE BERABER AYNI YOLDA YÜRÜRLER…

İbrahim Mansur’un her başı sıkıştığında, Beyanat memuru Vardır Abdulhak La-Molla hemen Beyanat Mühürü ile İbrahim’in imdadına yetişir…

Texas City Amerikan Büyük Elçisi, Amerikan Pasaportlu İbrahim Mansur