Ev / ABD-CIA / PKK ve Amerika Destekli FETÖ, DAEŞ ile Çalışmaz mı

PKK ve Amerika Destekli FETÖ, DAEŞ ile Çalışmaz mı

FETÖ adında bir terör örgütü gördük. Türkiye’yi devirmek için Amerika’dan darbe yapıp, savaş jetleri ile Ankara’yı vuran. Köprüler kapatıp şehrin bağrına tanklar yürüten. Amerikan İstihbaratı ile açıktan açığa çalışan.Bu terör örgütü öyle bir şey ki, Gezi ayaklanmasında PKK, DHKP-C ile saf tutan. PKK’nın kordinatlarını yıllarca saklayıp besleyip büyüten. Devletin imkanlarını, halkın imkanlarını PKK’ya sunan bir örgüt.Şimdi birileri kalkmış ağababalarını korumak için bizleri paronayaklıkla suçluyor.

Haykırıyoruz ki, Fettullahçı Terör Örgütü Nasıl PKK ile çalışıyorsa, aynı özveriyi DAEŞ için de gösteriyor.

Sizlere Amerika’nın DAEŞ’i desteklediğini görmeniz için ‘’Kayseri Polis Lojmanları’’na bakmanızı öneriyorum. FETÖ hareketini iyi gözlemlemenizi bilhassa ‘’Dünya Uygur Kurultayı’’nı iyi gözlemlemenizi öneriyorum.Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin hakim olamadığı Amerikancı Fetö ve onun kolu Dünya Uygur Kurultayı’nın elinde ki Kayseri polis Lojmanlarından bahsediyorum.

Dünyada hiçbir istihbarat şirketi yoktur ki, bir kolu diğer kolundan bağımsız olsun.

Amerikan istihbaratı ile 10 yıldır çalışıyoruz diyen ’’Fetö’cü Dünya Uygur Kurultayı’’ Başkanı Rabia Kadir, ve Amerikan istihbaratı ile çalıştığı alenen ortada olan Fettullah Gülen, beraber koyun koyuna çalışmaktadır.Bu bağlantıyı kurmamak için hain olmak gerek.Bu bağlantıyı kurmamak için bunlardan beslenmek gerek.Bu bağlantıyı kurmamak için akıl yoksunu olmak gerek.VİDEO : https://www.youtube.com/watch?v=BjHJCUX54dg&feature=youtu.be FETÖ’cü Dünya Uygur Kurultayı, Fettullah Gülen’in Doğu Türkistan Koludur.Bu kişiler Doğu Türkistan’lı, mazlum Uygur Türklerini temsil edemezler. Türkiye Cumhuriyeti Doğu Türkistan’lı Uygur Türklerini desteklemek zorundadır. Türkiye’de 10’dan fazla Doğu Türkistan dernekleri bulunmaktadır.Bu desteğini, ben 10 yıldır Amerikan istihbaratı ile çalışıyorum diyen,  Rabia Kadir’e vermek zorunda değildir.Bu desteğini, ‘’Gezi Parkı’’ eylemlerinde Uygur Türklerini PKK ile aynı safta durmaya Amerika’dan davet eden ‘’Dünya Uygur Kurultayı’’ile yapmak zorunda değildir.Bu desteğini, Çin’e karşı Uygur Türklerini savunduğunu, Çin’e karşı mücadele ettiğini söyleyip. Çin ile çok iyi ticaret yapıyorum diyen ve gizli gizli Çin’e gidip gelenlere vermek zorunda değildir.Bu desteğini, Çin istihbaratı ile çalışan, gizli gizli görüşmeler yapan, Türk düşmanı, Müslüman düşmanı Kominist Çin Halk Cumhuriyeti’nin kurucusu Mao’nun kabrini ziyaret edip ona sadakatını gösterenlerle yapmak zorunda değil.

http://dunyauygurkurultayi38.blogspot.com/2017/01/rabia-kadir-feto-ve-amerika-daes-ile.html

Hakkında Türkistan News Editör

Ayrıca Kontrol Et

Türkistan İslam Partisi ve Amerika CIA/TİP Ortaklığı nereye Gidiyor

”Türkistan İslam Partisi” TİP, Bir diğer adı ”Doğu Türkistan İslam Hareketi” ETİM’in Amerikan İstihbaratı CIA …