Ev / ABD-CIA / Seyit Abdulkadir Tümtürk MAO’ya sadakat ziyareti

Seyit Abdulkadir Tümtürk MAO’ya sadakat ziyareti

Geçtiğimiz günlerde Amerika’ya ajanlık yaptığını itiraf eden Rabia Kadir’inbaşkan yardımcısı ve Doğu Türkistan Kültür Ve Dayanışma Derneği Başkanı Seyit Tümtürk’ün kardeşi ve dernek yöneticilerinden Seyit Abdulkadir Tümtürk Çin’de, Doğu Türkistan’lı müslüman Uygur Türklerine karşı Mao’ya Sadakat ziyaretinde bulunarak Kominist Çin’e sadakatını gösterdi. 

Hürriyet gazetesinde Uygurlara yardım eden 10 kişiyi Türk hükümetine ihbar ettiğini belirten Uygur Ajan Rabia Kadir, bu ihbarlarını Laos, Tayland, Malezya, Kamboçya ve Çin hükümetinede bildirmişti.
Türkiye’ye giriş yasağı bulunan Rabia Kadir tabi ki Türkiye’de ki ihbarlarını Sözde Dünya Uygur Kurultayı Başkan Yardımcısı Seyit Tümtürk ve yöneticilerinden Seyit Abdulkadir Tümtürk aracılığı ile yapıyor.
Şimdi konuya gelelim. Bir yapı düşünün, Kominist Çin Halk Cumhuriyetine düşman, daha doğrusu düşman olduğunu iddia eden bir yapı. Tayland’da tutuklu Doğu Türkistan’lı Uygur Türklerine yardım adı altında Tayland’da, Malezya’da faliyet yürüttüğünü iddia eden.
İddia ediyorlar çünkü bir ziyaret ve iki foto çekip yüz dolarlık yardımdan öteye geçemiyorlar. Çin ile Türkiyenin restleşmesine sebep olan özellikle Tayland’da ki tutuklu meselelerinde ellerindeki yüz dolarlık poşetlerle boy boy facebooka poz veren kurultay yöneticileri, Amerika’da, Kanada’da, Almanya ve Japonya’da toplantılar yapan bu ajanlar bakın nerde yakalandılar. Çin Seddinde, Maonun Tianmen meydanındaki anıtkabrinde, Çinli yöneticilerle ve Çin kostümleriyle yakalandılar.
Geçtiğimiz günlerde 700 bin sex ve zayıflama hapıyla yakalanan bu Kurultay yöneticileri ve gönüllüleri hatırlarsanız 43 adet gizli kamera ile yakalanmıştı. Bu kamereları hangi amaçla kullandıkları ise hala bir muamma
http://www.islahhaber.net/dunya-uygur-kurultayi-uyeleri–kacak-700-bin-cinsel-etkili-hapla-yakalandi-43287.html
Şimdi elinize vicdanınıza koyun ve düşünün. Cenin yiyen, ”Başını çıkartan Türk’ü vurun” diye emir veren, binlerce bacımızı zorla kürtaj edip etnik temizlik için milyonlarca uyguru katleden ve hala katletmeye devam eden yüzbini aşkın  Doğu Türkistan’lı Uygur kızı  Çin’in iç kesimlerine zorla götüren, bunların bir kısmını genelevlerde satan Kominist Çin’de nasıl oluyorda böyle elini kolunu sallayarak dolaşabiliyorlar ???Fotoğraflara lütfen biraz daha yakından bakın, bu Çin hayranlığı da nerden çıktı, kardeşlerimizi soykırımla katleden Çinlilerle bu samimiyet de neyin nesi ?Kominist sistemin kurucu ve liderlerinden olan Mao’ya bu hayranlık ney peki ??? birileri bunu açıklayabilirmi ??? sonuçta insanlar kabir ziyaretlerini sevip benimsedikleri hayranlık duyduklarına yapar. !!! Mao’nun kabrine gidip bağlılıklarını gösterecek kadar pervasızlık da neyin nesi. Bu arada Rabia Kadir’in yıllarca Kominist Çin Partisine hizmet ettiğini de hatırlatmak isterim.
Bildiğiniz gibi Hürriyet gazetesi ile röportajında 10’a yakın kaçakçıyı Türk hükümetine bildirdik diye itiraf eden anaları, kısa bir zamanın ardından da video skandalı ile gündeme oturmuştu. Uygur Ajan Rabia Kadir adı altında videosu netde dolaşan Rabia Kadir o video da da Amerika’ya ajanlık yaptığını söylemişti.

http://dunyauygurkurultayi38.blogspot.com/2017/01/dunya-uygur-kurultayindan-maoya-sadakat.html

Hakkında Türkistan News Editör

Ayrıca Kontrol Et

Türkistan İslam Partisi ve Amerika CIA/TİP Ortaklığı nereye Gidiyor

”Türkistan İslam Partisi” TİP, Bir diğer adı ”Doğu Türkistan İslam Hareketi” ETİM’in Amerikan İstihbaratı CIA …