Ev / Çin ve Dünya / Kültürsüz bir millet Çin’in kültürünü tanıtmak için yarışıyoruz.

Kültürsüz bir millet Çin’in kültürünü tanıtmak için yarışıyoruz.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mgwaktue/turkistannews.com/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Türkiye’ye acayip haller olmaya başladı. Doğu Türkistan’da milyonlarca Müslüman Türk’e soykırım uygulayan İslâm ile savaşan işgalci Çin ile kardeşlik (!) yarışına giren belediyelerin ardından şimdi de Gaziantep Nizip’te bir okulda Çin Kültürü tanıtılması için fotoğraf ve kitap sergisi yapılıyor.

BM raporlarına dahi giren ve birçok ülke tarafından da kabul edilen Doğu Türkistan’da Müslüman Türklere yönelik soykırım ve asimilasyon politikaları nedense ülkemizde gündem olmuyor. Kahramanmaraş ve Pendik belediyelerinin işgalci Çin ile kardeşlik (!) protokolü imzalamalarının tepkisi sönmeden yeni bir skandala daha imza atılıyor.

Türkiye-Çin Dostluk (!) Vakfı tarafından Gaziantep Nizip’te Hasan Çapan Anadolu Lisesi’nde “Çin Kültürü Tanıtım Kitapları ve Fotoğraf Sergisi” adı altında bir skandala imza atılıyor. İşgalci Çin Doğu Türkistan’da Türklere ait bütün kültürel faaliyetleri yasaklarken, Türk ve İslam adına ne varsa yasaklarken Müslüman Anadolu çocuklarına ateist kızıl Çin kültürü reklamı yapılacak maalesef.

Buradan Milli Eğitim Bakanlığı, Gaziantep’in Gazi unvanı almış halkına çağrıda bulunuyoruz. Türkiye’yi kendi vatanları bilen, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni kendi devletleri bilen Doğu Türkistanlı kardeşlerimizi derinden yaralayacak bu faaliyetten bir an vazgeçilmesi gerekiyor.

Tarih bir kez daha Bilge Kral Aliya İzzet Begoviç’in sözünün haklılığını ispat etmeye hazırlanıyor: “Ve her şey bittiğinde, hatırlayacağımız şey; düşmanlarımızın sözleri değil, dostlarımızın sessizliği olacaktır.” HaberNida.com

Bir önceki yazımız olan Hong Kong 'Çin'e iade yasası' geri çekti. başlıklı makalemizde çekti, Çin ve geri hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Türkistan News Editör

Ayrıca Kontrol Et

Türkistan İslam Partisi Hainleri,İbrahim Mansur ve Abdulhak Lamolla, Abdullah Mansur’u Esir Aldı


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mgwaktue/turkistannews.com/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56
CIA / TİP Ortaklığına karşı çıkan Türkistan İslam Partisi Şerri kadısı Abdullah Mansur. Amerikan İşbirlikçisi …