Ev / ABD-CIA / Ey Zevahiri Yalan Söyledin.

Ey Zevahiri Yalan Söyledin.

Eyyy Eymen Ez Zevahiri YALAN SÖYLEDİN !!! Müslümanları aldattın, kandırdın !!! Hani ”Türkistanlılar Arap Baharının Seyrini Değiştirecek” demiştin !!! Senin öve öve biteremediğin Türkistan İslam Partisi bölündü Afganistan şubesi Hasan Mahsum’un akidesinden çıktı.

El Kaide üst düzey şura konyesyinizde bulunan Abdulhak 2 yıldır Şeriat Mahkemesinden kaçıyor. DAEŞ ve Amerika ile beraber hareket ediyorlar !!! Şimdi onları Şeriat Mahkemesine çıkartabilecek gücün var mı ???

Eymen el Zevahiri’nin “İslam Baharı” serisinin 9. bölümü sosyal medyada yayınlamıştı. Zevahiri’nin konuşmasının büyük bir bölümünde, Doğu Türkistanlı Müslümanların dünyanın dört bir tarafında cihat dalgasını yaymaktaki kararlılıklarını övmüştü.

El Kaide ve Türkistan İslam Partisi

Zevahiri videoda özellikle, bugünlerde Türkistan İslam Partisi adıyla anılan Doğu Türkistan İslami Hareketi‘nin kurucusu Ebu Muhammed el Türkistani‘yi methediyor. Hasan Mahsum adıyla da bilinen Ebu Muhammed el Türkistani, 2003 yılının sonlarına doğru Pakistan askerlerinin bir El Kaide kampına düzenlediği baskında öldürülmüştü. 

Türkistan İslam Partisi Lideri Abdulhak, 2005 yılında El Kaide’nin üst düzey şura konseyine girmişti. Abdulhak halihazırda, Suriye ve Afganistan gibi sıcak çatışma bölgelerinde el Kaide ile birlikte savaşan Türkistan İslam Partisi’nin lideri konumunda bulunuyor.

El Kaide lideri, konuşmasının geçmişten bahsettiği bir bölümünde Hasan Mahsum‘dan bahsediyor, ismini “efsanevi cihatçılar” arasında zikrediyor. Zevahiri‘nin Hasan Mahsum‘dan böyle bahsetmesi, Türkistan İslam Partisi‘nin el Kaide küresel ağının bir parçası olduğunun bir işareti.

EY ZEVAHİRİ; TÜRKİSTAN İSLAM PARTİSİ BÖLÜNDÜ VE AFGANİSTAN HASAN MAHSUM’un AKİDESİNDEN ÇIKTI !!!

EY ZEVAHİRİ !!! – 2005 Yılında TİP Lideri Abdulhak El Kaide üst düzey Şura Konseyine Girmişti. El Kaide’nin Üst Düzey Şurasında Görev alan Abdulhak 2018 yılından bu güne kadar Şeriat Mahkemesinden Kaçıyor… El Kaide ne zamandan beri Allah’ın Şeriatinden kaçanları Şurasında barındırıyor ???

EY ZEVAHİRİ !!! – Türkistan İslam Partisi Afganistan Şubesi, DAEŞ ile beraber çalışıyor. Uygur Türklerine tuzak kurup Türkistan İslam Partisi Suriye Şubesinin güçlenmemesi için Uygur Savaşçıları DAEŞ’e gönderiyor.

EY ZEVAHİRİ !!! – Türkistan İslam Partisi Afganistan Şubesi Amerikan İstihbaratı CIA’in Emrine Girmiştir.

EY ZEVAHİRİ !!! – Bedahşan’a bağlı Wakhan Koridoruna TİP Bölücüleri DAEŞ’i getiriliyor… Bedahşan’daki DAEŞ-Taliban savaşına iyi bakarsanız TİP Bölücülerini Abdulhak ve İbrahim Mansur’u göreceksiniz !!!

EY ZEVAHİRİ !!! – TİP Bölücüleri Abdulhak ve İbrahim Mansur ” Şam Cihadı Bitti ” diyerek DAEŞ ve kandırdığı Mücahitleri ABD’nin emrinde Bedahşan’a getiriyor.

EY ZEVAHİRİ !!! – Bunları iyi dinle !!!

Beyaz Saray’da CIA tarafından kurulan Doğu Türkistan Sürgün Hükümeti Amerika’dan gelip Türkistan İslam Partisi Bizim askerlerimiz diye açıktan açığa ilan ederken !!!

Bizler !!! Müslümanların izzetin savunduk ve karşı çıktık… Sizin Şura üyeniz Abdulhak yayınladığı Beyanat ile Amerika’yı ve Sürgün Hükümetinin sözlerini doğruladı… Şeriat Mahkemesinden Kaçmak için Mahkemeye çağıranları Beyanat ile görevden alarak Şeriat Mahkemesini bu güne kadar engelledi !!!

!!! EY ZEVAHİRİ ŞERİAT MAHKEMESİ BEYANAT İLE HÜKÜM VERİR Mİ ??? SİZİN ŞERAT DEN ANLAYIŞINIZ BU MU ??? SİZLER ŞERİAT MAHKEMESİNDEN BEYANAT İLE Mİ KAÇIYORSUNUZ ???

Röportaj : Ferganali Yakup

CIA TARAFINDAN KURULAN HÜKÜMET – TÜRKİSTAN İSLAM PARTİSİ BİZİM ASKERLERİMİZ
CIA TARAFINDAN KURULAN HÜKÜMET – TİP İLE BERABERİZ, KOMUTANLARLA GÖRÜŞÜYORUZ ELİMİZDE SES KAYITLARI VAR
CIA TARAFINDAN KURULAN HÜKÜMETİ YALANLAYAN TİP MEDYA MERKEZİ AÇIKLAMASI
ABDULHAK TARAFINDAN YAYINLANAN CIA’İN KURDUĞU SÜRGÜN HÜKÜMETİNİ DOĞRULAYAN TİP BÖLÜCÜLERİNİN BEYANATI
AÇIKTAN ŞERİAT MAHKEMESİ TALEBİ… RÖPORTAJ …
ABDULHAK TARAFINDAN ŞERİAT MAHKEMESİNDEN KAÇMAK İÇİN YAYINLANAN BEYANAT !!!
ABDULHAK TARAFINDAN YAYINLANAN – ŞERİAT MAHKEMESİNDEN KAÇAN ABDULHAK, İBRAHİM MANSUR’U BEDAHŞAN SORUMLUSU İLAN EDİP UYGUR SAVAŞÇILARI TEHDİT EDİYOR !!!

AMERİKAN İSTİHBARATININ KURMUŞ OLDUĞU WAKHAN KORİDORU PROJESİ, ABDULHAK VE İBRAHİİM MANSUR’UN DURUMU ; DELİL VİDEOLAR ….

WAKHAN KORİDORU PROJESİ – Mustaqılık Hareketi – Beyaz Saray’da masası olan Dünya Uygur Kurultayı Başkan Yardımcılığını 10 yıldan fazla yapan Seyit Tümtürk
Wakhan Koridoru – ABD Projesidir – Doğu Türkistan Sürgün Hükümetinde görev yapmış Aliekber Muhammed isimli Belam
ABD ile DAEŞ ve Türkistan İslam Partisi Wakhan Koridoru Projesini tasarlıyorlar
WAKHAN KORİDORU – ABD ve DAEŞ ortaklığı
ABD – DAEŞ’i Wakhan Koridoruna götürüyor
ABD, DAEŞ’İ AFGANİSTAN-ÇİN SINIRINA WAKHAN KORİDORUNA GÖTÜRÜYOR

Afganistan’da Taliban’dan kaçan IŞİD’liler helikopterlerle tahliye ediliyor

TÜRKİSTAN İSLAM PARTİSİ AFGANİSTAN ŞUBE KİRLİ İLİŞKİLERİ…
TİP BİZİM ASKERLERİMİZDİR DİYEN – CIA’İN KURDUĞU DOĞU TÜRKİSTAN SÜRGÜN HÜKÜMETİ VE PİS İLİŞKİLERİ…
Sürgün Hükümeti Ayrılıkçıları, ABD Konsolonsluk Zİyareti

İTİRAR – Dünya Uygur Kurultayı İçindeki Hainler ve Türkistan İslam Partisi Beraber Çalışıyor.

El Kaide Lideri: Türkistanlılar Arap Baharı’nın seyrini değiştirecek

https://www.mepanews.com/el-kaide-lideri-turkistanlilar-arap-baharinin-seyrini-degistirecek-1079h.htm

TİP’nin İhanet ile suçlanan komutanlarının, Şeriat Mahkemesinden kaçarak cemaati zan altında bıraktıkları suçları

CIA’in kurduğu Sürgün Hükümeti; TİP Bizim Askerlerimizdir

Amerika Wakhan Koridoru Bedahşan’a TİP Bölücü Komutanını Atadı

Abdullah Mansur’un ABD eline esir düştü.Türkistan İslam Partisi’nden itiraf gibi beyanat yayınlandı.

Türkistan NEWS / HABER MERKEZİ

Hakkında Türkistan News Editör

Ayrıca Kontrol Et

Yılda 25 bin Uygur’un organı çalınıyor

Doğu Türkistan’da birçok insanlık suçu işleyen zalim Çin, Müslümanların organlarını çalıp organ ticaretinde kullanıyor. Çin’in …