Ev / ABD-CIA / CİA Küresel Cihad Projesi

CİA Küresel Cihad Projesi

CİA 2018 yazına girmeden ‘’Dünya Uygur Kurultayı (DUK) öncülüğünde Küresel Cihad başlatmak için düğmeye bastı. Temeller aylar önce atıldı, 15 Mart tarihinden sonra ki hareketliliğe dikkat.

CİA ve FETÖ’nün merkez üssü, Fetö’nün de kalesi olan Orta Asya’nın merkezindeki Kırgızistan olacak. Kırgızistan’da başlayacak ‘’CİA-FETÖ 2018 Küresel Cihad’’ı başlarda Dünya Uygur Kurultayı’nın Doğu Türkistan topraklarını Çin işgali altındaki Uygur Türklerinin özgürlüğü için denilerek gösterime girecek.

CİA, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan ve Tacikistan’da bombalama eylemleri başlatarak Orta Asya’da ki Türk Cumhuriyetlerinin bir daha birleşemeyecek kadar aralarında kin ve düşmanlık  yapmayı amaçlıyor.

CİA’in 2018 küresel cihad oyununda ki en büyük hedeflerinden biri Türkiye.

Türk cumhuriyetlerinin arasında son 15 yılda yükselişe geçen Türkiye’nin öncülüğünde toplanması ve birleşerek Osmanlı’nın tekrar ayağa kalkmasından korkan CİA bu yüzden merkez üssü olarak Kırgızistan’ı seçti.

CİA’in vakfı National Endowment for Democracy (NED) tarafından kurulan ve finanse edilen ‘’Dünya Uygur Kurultayı’’nın öncülüğünde başlatılmak istenen CİA-FETÖ 2018 Küresel Cihad Projesi için aylar önce çalışmalar başlatıldı. (CİA vakfı NED ve DUK İlişkisi Bakınız-1)

CİA bu proje ile Suriye’de ki Küresel cihad yanlısı mücahitleri Orta Asya’ya taşıyarak Suriye’de Amerika ve yandaşı PKK/YPG’ye de alan açacak.

CİA ve FETÖ, Dünya Uygur Kurultayı Başkan yardımcısı Seyit Tümtürk eli ile Suriye ile bağlantı kurarak Suriye’de ki irili ufaklı cemaatleri kandırdı ve Orta Asya’ya doğru hareketlendirdi.

Yönetim İŞİD’e devredilecek

CİA’in Seyit Tümtürk aracılığı ile kandırdığı her şeyden habersiz mücahitler Suriye’den Kırgızistan’a gidecek. Suriye’den giden bu topluluğa Seyit Tümtürk’ün etrafında toparladığı sözde alim ve damollalar ile beraber ( Nizam Damollam, Abdul Kayyum, Küsen Üstaz, Osman Batur, Abdullah Karihacim ve Doğu Türkistan Alimler Birliği ) kandırdığı  ‘’Doğu Türkistan Silahlı Kuvvetleri’’ni kuruyoruz diyerek çalışmalar ile topladığı ve beraberinde, yine İŞİD’in dağılması ile tekrar Seyit Tümtürk’ün etrafında toplanan gurup  Kırgızistan’a gittik den sonra Suriye’den gelen guruba katılacak ve gurup liderliğine bu İŞİD’li ler getirilerek yönetim tamamen İŞİD’e devredilecek.  Yönetimin İŞİD’e devredilmesinden sonra Irak’da ki İŞİD’de bu yapıya dahil edilerek kuvvetlendirilmesinin akabinde, Orta Asya’da ki devletlerde irili ufaklı CİA öncülüğünde patlamalar yapılarak bu devletler senaryo ya dahil edilecek.

CİA pimini çektiği bombayı Dünya Uygur Kurultayı öncülüğünde Kırgızistana bırakacak. Kırgızistan Hudutlarındaki Doğu Türkistan, Özbekistan, Kazakistan, Tacikistan’da ki Türk devletlerini kana boyayacak.

CİA 2018’de bir taşla 12 ülke ve yapıyı vuracak.

CİA, Orta Asya’ya pimini çekip bırakacağı bu 2018 Küresel Cihad oyunu ile 1-Türkiye 2-Kırgızistan 3-Kazakistan 4-Özbekistan 5-Tacikistan 6-Doğu Türkistan 7-Çin 8-Afganistan 9-Pakistan 10-Suriye 11-Küresel cihad yanlısı mücahitler 12-İŞİD

Dünya Uygur Kurultayı 15 Mart’da Türkiye de dahil 10 ayrı devlette eylem yaparak bu proje için görünen ilk adımı atacak.

CİA öncülüğündeki Dünya Uygur Kurultayı 15 Mart günü eş zamanlı olarak 10 ayrı ülkede protesto gösterisi düzenleyecek. Dünya Uygur Kurultayı’ndan yapılan açıklamaya göre ABD, Almanya, Türkiye, Belçika, Norveç, İsveç, Birleşik Krallık, Hollanda, Avustralya ve Kanada‘da protesto gösterileri düzenlenecek.  (Bakınız – 2 )

Gösterilerde sadece kadın ve çocuk olacağını belirterek yapılması ise tamamen CİA siyasetinden ibaret. Bilindiği gibi bu ülkelerde Dünya Uygur Kurultayı’nın hiçbir kuvveti bulunmamaktadır. 10 yılı aşkın bu ülkelerde yapmış oldukları protesto eylemleri cılız ve bir avuç insanın katılımı ile gerçekleşmektedir. Bu protestolara da ülkücü ve milliyetçileri başka ülkelerden getirerek organize etmektedir.

CİA ve Dünya Uygur Kurultayı, Kırgızistan’a götürmek istedikleri müslümanları hedef ülke Türkiye ve Suriye’den toplamayı amaçlamaktadır.

CİA öncülüğündeki Dünya Uygur Kurultayı Teşkilatları Türkiye’de CİA-FETÖ projesinin zeminini hazırlamak için Askere gidiyoruz, Afrin’e bizi de alın, Vicdan Konvoyu gibi medyatik projelere imza atarak vatanları Doğu Türkistan’dan Allah yolunda Cihad için çıkmış Müslümanları sahte mollaların davetleri sayesinde şaşırtıp saptırarak Amerikan siyasetine alet ederek CİA-FETÖ 2018 Küresel Cihad Projesi’ne dahil edecek.

DELİL VİDEOLAR : Dünya Uygur Kurultayı 6.Genel Kurulu – ALMANYA : CİA ve 19 ülke düzenliyor kurultayı :

DUK Başkanı Rabia Kadir 10 yıldır Amerikan İstihbaratı ile çalışıyoruz 

Dünya Uygur Kurultayı ve CİA vakfı National Endowment Democracy (Ned) İlişkisi 

DUK ve Türk Düşmanı Alman Yeşiller Partisi :

CİA PROJESİNİN TAMAMI ve AYRINTILAR…  

CİA Orta Asya’da Dünya Uygur Kurultayının önderliğinde küresel cihad akımını yakın bir zaman içinde başlatarak 2018 yazını kanlı geçirmeyi planlıyor.  ‘’Küresel Cihad Akımı’’nın merkezi Orta Asya devletlerinin merkezinde bulunan Kırgızistan.

Dünya Uygur Kurultayının 10 ayrı ülkede eş zamanlı olarak yapacağı protesto eyleminin akabinde ’CİA-FETÖ 2018 Küresel cihad Projesi’’ ilan edilecek ve 2018 yazı Orta Asya ülkelerinde kanlı geçecek.

 ‘’CİA-FETÖ 2018 Küresel cihad Projesi’’ nin merkezi ABD’de bulunan National Endowment for Democracy (NED) vakfı ile gerçekleştirmeyi planlıyor. NED vakfı sözde Amerika’nın kurduğu dünyadaki özgürlükleri destekleme projesi olarak dünyaya sunuluyor.

Amerika’nın yıllık 650 milyar dolar bütçe ayırdığı NED vakfı’nın iki ayrı görevi var. Amerika süper güç olma yolunda kendisine rakip olarak gördüğü RUSYA ve ÇİN devletlerini savaşa sokarak güçlerini kırmak, içlerini karıştırmak, bölmek ve parçalamak.

İkinci görevi ise Türk Devletlerinin arasına fitne, düşmanlık, kin ve nefret sokarak birleşmelerini engellemek. Amerika Türkiye’nin önlenemez yükselişinden tedirgin ve Osmanlı’nın Türkiye öncülüğünde toplanmasından korkuyor.

CİA’in kurduğu Dünyadaki özgürlükleri destekleme vakfı yani NED Rusya Federasyonunda ki  Çeçenleri ve Çin Halk Cumhuriyeti hudutlarında ki Doğu Türkistan’lı Uygur Türklerinin özgürlüğünü destekliyoruz adı altında yola çıkıyor ve yıllık 650 milyar dolar olan bütçeyi Çeçenler ve Uygur Türklerine harcıyor.

CİA özellikle Uygur Türklerine oynadığı bu oyunda Fransa, İngiltere, İsviçre ve Almanya’nın başını çektiği Kanada, Hollanda, Japonya, Avusturya, Birleşik Krallık, Belçika ve Norveç’in’de içinde bulunduğu bir yapı oluşturdu ve bu yapının adına sözde ‘’Dünya Uygur Kurultayı (DUK)’’ koydu. Sözde bu Dünya Uygur Kurultayı’nın bütün toplantılarını, Konferans ve panellerini, yürüyüş ve protesto organizasyonlarını  bu devletler düzenleyip organize ediyor ve bizzat yönetiyor. Bu toplantılarda Dünya Uygur Kurultayı bir kukladır ve kukla yöneticileri Rabia Kadir, Seyit Tümtürk, Dolkun İsa ve diğerleri bu devletlerin almış oldukları kararları onaylayıp açıklama işlemi yapmaktadırlar ve böylece Uygur Türkleri kurultayın kendi Uygur kurultayı olduğunu zannetmek için bu Uygur yöneticilerini bu şer organizasyonun başına getirmişlerdir. (DUK 6.Genel Kurulu ve katılan ülkeler Bakınız-4 )

Rusya Federasyonu’nu incelediğinizde Rusya’yı bölmek ve gücünü kırmak için en uygun etnik köken Çeçenlerdir. Çin Halk Cumhuriyeti devletini bölmek savaş ile gücünü kırmak için en uygun kavim ise Uygur Türkleridir. Türkiye’nin takriben 2,5 katı büyüklüğünde ki Doğu Türkistan toprakları, Çin tarafından işgal edilmiştir ve Uygur Türklerinin tahmini nüfusu 40 milyonu bulmaktadır.

Uygur Türklerinin ve Çeçenlerin tabiri caiz ise iki yakalarının bir araya gelmemesinin tek sebebi CİA’in kurduğu ve yıllık 650 milyar dolar bütçe ayırdığı NED vakfının Çeçenler ve Uygurlar üzerindeki oyunlarıdır. Bu para ile bunların içerisindeki münafıkları satın alarak Çeçenleri ve Uygur Türklerini bu güne kadar birbirine düşürmüştür ve hala düşürmektedir.

Çeçenlerin ve Uygur Türklerinin içerisinden tasma takıp boyunduruk altına alabileceği münafıkları, Para ile satın aldığı dünya perest kafirleri, kafası çalışmayan CİA siyasetini anlayamayan ahmakları kendi saflarına çekmeye çalıştığı için yıllardır gerek Çeçenler gerekse de Uygur Türkleri kendi içlerindeki CİA’in bu fitneleri sebebi ile bir türlü bir araya gelememiş ve birleşerek kayda değer bir güç oluşturamamıştır.

CİA’in kurduğu NED vakfı görünürde Dünyadaki özgürlükleri destekleme projesi olarak lanse edilmektedir. Çatısında CİA’in bulunduğu yapının bir alt kadrosunda başta, İngiltere, Almanya, Fransa ve İsviçre bulunmaktadır. Bu baş kadroyu CİA, Kanada, Hollanda, Japonya, Avusturya, Belçika ve Norveç  ile desteklemektedir. Dünya Uygur Kurultayının yaptığı Organizasyonlara baktığınızda bu devletlerin konuşmacı olarak bizzat katıldığını ve konferans, panel hatta sokaktaki sözde bayrak sallayarak özgürlük taleplerine baktığınızda ellerine bizzat bayrak alarak Uygur Türklerinin arasına karıştığını göreceksiniz.

CİA’i destekleyen bu devletler Dünya Uygur Kurultayı, Birleşmiş Milletler, Liberal İnternational ve Avrupa Parlemantosu’n da bir araya gelmektedir. Dünya Uygur Kurultayı burada kukladır. Boyunlarına CİA’in tasması takılmıştır. CİA’in emir ve buyruğu içerisinde hareket etmektedir.

Birbirine zıt gibi duran yapılar CİA’in çatısı altında toplanmıştır. Örneğin Büyük bir Türk Düşmanı ve Müslüman düşmanı olan ALMANYA ve buradaki Yeşiller Partisi ile çok yakın ilişkiler içerisindedir bu sözde Dünya Uygur Kurultayı. (Yukarıda video ya bakınız)

Türkiye Cumhurbaşkanı’nın bir toplantıda konuşmasına dahi izin vermeyen Almanya sözde Uygur dostluğu adı altında Uygur Türklerine kucak açmış ve Almanya’nın bir çok yerinde meydanlarda, caddelerde Dünya Uygur Kurultayı gösteri yapabilmekte, konferans ve panel düzenleyebilmektedir. Türk ve Müslüman düşmanı Almanya’nın bu oyununu Uygur Türkleri neden ve nasıl görememektedir?

Almanya’da ki yine büyük Türk ve Müslüman düşmanı Alman Yeşiller Partisi çok kolaylıkla Dünya Uygur Kurultayının toplantılarına katıldığı gibi Uygurların bu toplantılarında organizasyon görevini üstlenmektedir. Organizasyonda ne konuşulacak, Kimler davet edilecek ne karar alınacak ? Bunların Almanya bölümünde Yeşiller Partisi düzenlemekte ve Organizasyonlarını yönetmektedir.

Neden Uygur Türkleri bunları sorgulamamakta ve bu oyunu görmemekte ısrar etmektedir ?

İslamın ve Türklerin bir numaralı düşmanı Amerika’nın eli, yüz binlerce müslümanın kanı ile boyanmasına rağmen Uygur Türkleri Dünya Uygur Kurultayı’nın bu oyununu neden ve nasıl görememektedirler? Neden merkeziniz Amerika da sorusunu soramamaktadırlar ?

İşte bu sorunun cevabı CİA’in NED için ayırdığı yıllık 650 milyar dolarda gizlidir.  CİA, bu para ile Uygurlar arasındaki Münafik ve dünya perest kafirleri satın almış ve Dünya Uygur Kurultayını bunlardan kurmuş ve boyunlarına tasmasını geçirmiştir. Kısacası Dünya Uygur Kurultayı, CİA tarafından Amerikan siyaseti için kurulmuş kukladan ibarettir. Bunu Rabia Kadir ‘’Bizim Amerikan İstihbaratının haberi olmadan bir adım dahi atmamız mümkün değildir’’ diye açıklamaktadır (Bakınız -7 )

Mücahitlere Terörist deyip ihbar eden Dünya Uygur Kurultayı Başkanı Rabia Kadir ve yardımcısı Seyit Tümtürk nasıl olurda şimdi ağız değiştirip Cihad çağrıları atabilmektedir. CİA dün Terörist diyeceksin dedi,  bugün ise Cihada çağıracaksın dediği içindir bu değişim. ( Bakınız -8 )

Suriye’de devletleşme ye doğru giden Amerika destekli PKK/YPG’nin Türkiye’ye tehdit oluşturması ile Türkiye-Amerika çekişmesi oldu. Türk dünyasının  birleşmesinden korkan Amerika, ‘’Acaba Türkler birleşir mi?’’  Sorusu Amerika’nın kabusu olmuş ve ikinci amacı NED siyasetinin içine katmıştır.

CİA vakfı NED’in birinci amacı ÇİN ve Rusya’yı bölmek, savaşa sokmak, yıpratıp gücünü azaltmak ve süper güç olma yolunda Amerika’nın önüne geçmesini engellemek. İkinci amacı ise Türk Devletlerinin birleşmesini engellemek ve bunların içinde Türkiye Cumhuriyeti’nin önlenemez yükselişine diğer Türk devletlerinin de desteklemesi ile acaba Osmanlı yeniden doğabilir mi ? korkusu için bunların arasına düşmanlık sokmaktır.

CİA girdiği her bölgede kendisi için savaşacak bir devlet, Halk, örgüt, etnik köken bulmak zorunda. Bu planlarını uygulamak için artık Amerikan askerlerini sadece komuta düzeyinde kullanmaktadır. Askeri malzeme ve parası ile bu planlarını uygular, başaramazsa sadece maddi kaybı olur. CİA artık savaş stratejisini bu yönde izlemektedir.

CİA’in bu planları için savaşacak örgütleri kurmak, bu örgütler içerisindeki komuta kademesindeki kişileri kandırmak, vaad de bulunmak ve Uygur Türkleri gibi zulme uğramış milletlere vatanınızı kurtaracağız size silah ve para vereceğiz, size yardım edeceğiz sözleri ile kandırarak kendi amaçlarına alet etmek zorundadır.

CİA’in Uygur Türkleri üzerindeki amacı da tam da bu yöndedir. Uygur Türklerinin vatanları işgal edilmiş, Kadınları tecavüze uğramış, aileleri şehit edilmiş, çocukları kamplarda ve hapishanelerde hapsedilmiştir. CİA için bulunmaz bir fırsattır, Uygur Türkleri Çin ile savaşmak, vatanlarını kurtarmak Çin’e yönelmek istemektedir ve bunlardan da öte hem Müslümanlardır hem de Türk ırkındandır.

CİA bu oyunla Türk devletlerinin arasına düşmanlık sokmak istemektedir, Çin’in gücünü kırmak ve bu planını Uygur Türkleri üzerinden gerçekleştirmek istemektedir.

Kırgızistan’da Uyur Türklerinin önderliğinde bunu amaçlamaktadır. Kırgızistan, Bir Tarafı Doğu Türkistan yani dünyanın değimi ile Çin işgali altındaki Xinjiang’dır. Kırgızistan aynı zaman da Kazakistan, Özbekistan ve Tajikistan’a da sınırları vardır. Türk devletlerinin ortasındadır ve CİA oraya pimi çekilmiş bir bomba misali kandırıp aldattığı Müslümanları ‘’CİA 2018 Küresel cihad projesi’’ ile getirmek istemektedir.

CİA bu amaçlarını hayata geçirmek için Dünya Uygur Kurultayı eli ile Suriye ve Türkiye’den topladığı Müslüman ve münafıkları Orta Asya’ya götürmek istemektedir. Bunun için yıllardır çalışma yapmaktadır. Suriye’de ki Özbek, Kırgız, Tacik, Uygur mücahitlerin her birine ayrı ayrı sahte ve yalan vaatlerde bulunarak Orta Asya’ya Türki Cumhuriyetlere götürmek istemektedir. Bu amacı için CİA sona geldi ve Dünya Uygur Kurultayı 6.Kongresi ile bombanın pimini çekti.

Suriye’de ki mücahitlerle bağlantısını güçlendiren Dünya Uygur Kurultayı Başkanı Rabia Kadir ve Başkan Yardımcısı Seyit Tümtürk’ün 6. Kongre ile bağını Dünya Uygur Kurultayından kesti.

CİA planı açığa çıkınca Rabia Kadir ve Seyit Tümtürk’ün Dünya Uygur Kurultayı ile bir bağlantısı kalmamıştır bu terörist faliyetlerden CİA, NED ve Dünya Uygur Kurultayının bağlantısı yoktur diyecektir.

CİA, ajanları Suriye’de cemaatlere ‘’At dediğimiz yerde atacak, Atma dediğimiz yerde atmayacaksın’’ diyerek yıllardır uygun ortam bulmak için çalışmakta, CİA’e taraftar toplamakta ve Suriye’de ki savaşı bu silah tacirliği ile Amerika’nın faydasına yönetmektedirler.

CİA’in öncülüğünde Amerika’nın Suriye’de, kişi başı 150 dolar maaş dağıttığı herkes tarafından bilinmektedir. Amerika 150 dolar maaş ile satın aldığı dünya perest münafıklarla Suriye savaşını yıllarca kendi siyasetine çalıştırdı ve temellerini attı.

CİA, NED vakfı üzerinden kurduğu Dünya Uygur Kurultayı ile Türkiye’de ki Doğu Türkistan Dernek ve Vakıflarını örgütleyip finanse ederek Dünya Uygur Kurultayına bağlamaktadır. Türkiye’de hemen hemen bütün dernek ve vakıfların merkezi Amerika’da bulunan Dünya Uygur Kurultayı ile bağlantısı vardır ve ortak, panel, gösteri, yürüyüş ve organizasyonlar düzenlemektedir. (ayrıca bu oluşumlar anlatılacaktır)

Dünya Uygur Kurultayı Başkan Yardımcısı Seyit Tümtürk CİA’den aldığı emri, aracıları vasıtası ile Suriye’de ki Orta Asya’lı mücahitlere götürmüş ve ‘’ŞER İTTİFAKI’’ kurmuştur.

Orta Asyalı Türklerin etrafında Suriye’de toplanan Küresel mücahitler ‘’CİA-FETÖ 2018  Küresel Cihad’’ projesinin öncülüğünü yapmaktadır.

Firavun’un okuduğu ile amel etmeyen ‘’Kitap yüklü sihirbazları’’

Seyit Tümtürk, Türkiye’de ‘’Doğu Türkistan Silahlı Kuvvetleri’’ ni kuruyoruz diyerek çalışmalar yapmaktadır. Her Firavun kendi sistemini kurmak ve ayakta tutmak için sihirbazlara ihtiyaç duyar. Seyit Tümtürk sihirbazlarını Damolla, İlim Ehli, Alim olarak ortada dolaşan okuduğu ile amel etmeyen kitap yüklü sihirbazlardan seçmiştir.

Bu sihirbazlar : Nizam Damollam, Abdul Kayyum, Küsen Üstaz, Osman Batur, Abdullah Karihacim ve Doğu Türkistan Alimler Birliği’dir.

Firavunun bu sihirbazları, merkezi Amerika’da bulunan Dünya Uygur Kurultayı ve Başkan yardımcısı Seyit Tümtürk’ün faydasına Amerikan siyasetine göre Uygur Türklerine fetva vermektedirler. Kendileri ile beraber fetvaları ile Dünya Uygur Kurultayının etrafında toparladığı Uygur Türklerini Orta Asya’ya CİA’in bu tuzağına sürüklemektedirler. Bu sihirbazların Doğu Türkistan’da Çin’in faydasına fetva veren akraba, kandaş ve arkadaşları da bulunmaktadır.

Dünya Uygur Kurultayı Başkan Yardımcısı Seyit Tümtürk sözleri ile şişirdiği CİA’in parası ile de desteklediği bu sihirbazlar bilerek ve isteyerek CİA’in bu planına yardım etmektedirler. Dünya Uygur Kurultayından para alan geçimini sağlayan, amaliyatlarını yaptıran sihirbazlar bulunmaktadır. Bu sihirbazlar dünya menfaatleri uğruna CİA’in kurduğu bu tuzağa Uygur Türklerini çekmek için fetva vermektedirler.

CİA, Dünya Uygur Kurultayı Başkan Yardımcısı Seyit Tümtürk aracılığı ile Suriye’de örgütlediği Orta Asya’lı mücahitlerin etrafında topladığı Küresel Cihad için farklı ülkelerden gelen mücahitleri Suriye’den Kırgızistan ve bir kısmını da Afganistan’ın çin hududuna taşıyacak.

Dünya Uygur Kurultayı Başkan Yardımcısı, Seyit Tümtürk Türkiye’de sihirbaz alimleri ile beraber topladığı ‘’Doğu Türkistan Silahlı Kuvvetleri’’ diye isimlendirdiği Uygur Türklerini, Kırgızistan’da Suriye’den gelen mücahitlere teslim edecek.

İŞİD dağıldı ve İŞİD’de ki uygurların bir kısmı Türkiye’ye girdi, Seyit Tümtürk sözde ’’Doğu Türkistan Silahlı kuvvetleri’’ nin içine İŞİD’lileri katıyor ve yavaş yavaş Orta Asya’lı mücahitlerin eli ile kurduğu Dünya Uygur Kurultayı öncülüğündeki Kırgızistan’da ki yapının yönetim kadrosunu İŞİD’e bırakacak. (Bakınız -9 )

CİA, kurduğu Dünya Uygur Kurultayı öncülüğündeki ‘’Doğu Türkistan Silahlı kuvvetleri’’ ve Suriye’den gelen Orta Asyalı mücahitlerle böylece  CİA-FETÖ 2018 Küresel Cihad Hareketibaşlatılacak.

BÜYÜK HEDEFLERDEN BİRİ TÜRKİYE!!!

OSMANLI’nın bir daha kurulamaması için Türklerin arasına kin ve düşmanlık salmak.

Neden Kırgızistan diye soracak olursak. Kırgızistan, Doğu Türkistan’a Kazakistan, Özbekistan ve Tacikistan’a sınırdır. Aynı zaman’da  Afganistan ve Pakistan’da o bölge de bulunmaktadır.

CİA yani Amerika Türk Devletlerini bu bölge de birbirine düşürecek. Bu ülkelerde CİA tarafından bizzat organize edilecek bombalama ve operasyonlar  yapılacak. Orta Asya devletleri birbirine düşman edilecek ve Türk Devletlerinin bir daha bir araya gelmemesi için aralarına kin ve düşmanlık CİA tarafından Dünya Uygur Kurultayı öncülüğünde atılacak.

CİA ve FETÖ bu operasyon ile Uygur Türklerinin öncülüğünde  1-Türkiye 2-Kırgızistan 3-Kazakistan 4-Özbekistan 5-Tacikistan 6-Doğu Türkistan 7-Çin 8-Afganistan 9-Pakistan 10-Suriye11-Küresel cihad yanlısı mücahitler 12-İŞİD birbirine düşürecek.

Finans CİA ve Körfez Ülkeleri

CİA, Körfez ülkelerinden aldığı para ile bu savaşı finanse ederek küçük bir çaba ile Amerika’nın Süper güç olmasını sağlamayı amaçlamaktadır.

Kırgızistan’ın özellikle seçilmesinin sebebi, Fettullahçı Silahlı Terör Örgütünün bu ülkede çok kuvvetli olmasıdır. Fetö, Kırgızistan’da imparatorluk kurmuştur. Kırgızistan adeta FETÖ’nün ikinci kalesidir. ( Bakınız -10 )

‘’CİA-FETÖ 2018  Küresel Cihad Projesi’’ Türk devletleri arasında oynanmak istenmektedir. Dünya Uygur Kurultayı Danışma(Aksakallar) Kurulu  Üyeleri bu yüzden Doğu Türkistan, Kazakistan, Kırgızistan’dan özellikle seçilerek DUK toplantılarına katılmaları sağlanmıştır.

Seyit Tümtürk’ün ve Dünya Uygur Kurultayı yapılarının son birkaç ay içerisinde Türkçü, Milliyetçi Dernek, vakıf ve parti ziyaretlerinin sebebi bu CİA projesinde gizlidir. Türk devletleri arasında oynanmak istenen bu oyun için bu gibi yapıların kullanılması gerekmektedir.

Türklerin bir numaralı düşmanı Amerika’nın, islamın bir numaralı düşmanı Amerika’nın, eli yüz binlerce müslümanın kanına bulaşmış Amerika’nın Doğu Türkistan’ı kurtarmak gibi bir amacı olamaz. Amerika’nın böyle bir amacı hiçbir zaman olmamıştır ve olmayacaktır. Bu yüzden Amerika kendi siyasetini uygulayabilmek için Uygur Türklerini CİA çatısı altında ki NED vakfı ile beraber Dünya Uygur Kurultayı etrafında toparlamıştır.

Türklerin bir numaralı düşmanı, İslamın bir numaralı düşmanı, PKK ve YPG’ye yıllardır kapısını açmış Almanya’nın. Doğu Türkistan diye, İslam diye, Uygur diye bir amacı olamaz. Bu güne kadar olmamıştır ve bundan sonra olmayacaktır. Eğer Almanya bugün sokaklarında Komünist PKK’nın YPG’nin ve Uygur Türklerinin eylem yapmasına izin veriyorsa Uygur Türkleri bunun nedenini kendilerine sormak zorundadır. Neden Almanya, Müslüman Uygur Türkleri ve Komünist PKK’ya bunu serbest bırakmaktadır? Neden Uygur Türkleri ile PKK aynı sokakları paylaşmaktadır?

Nasıl oluyor da resmi bir salonda Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı konuşamazken, Almanya’da Komünist PKK ve Müslüman Uygur Türkleri aynı sokakları paylaşabiliyor. Bunun sebebi CİA’in bu projesidir. CİA Uygur Türkleri eli ile Türk Cumhuriyetlerini bölüp bir birlerine düşman etmek istemektedir.

Fransa, İngiltere, İsviçre, Hollanda, Amerika ve Avusturya, Belçika ve Norveç’te de aynı durum söz konusudur PKK ve Uygur Türkleri aynı sokakları sıra ile paylaşmaktadır.

Dünya Uygur Kurultayı 10 yıldan fazla bir süredir bu şekilde CİA in bu projesinde yer almaktadır. Almanya, Amerika, İsviçre, Fransa sokaklarında bir gün PKK ertesi gün Uygur Türkleri DUK çatısı altında aynı sokaklarda eylem yapabilmektedir. DUK Başkanı Rabia Kadir Amerikan İstihbaratı olmadan bir adım dahi atmadığını kameralar karşısında itiraf etmiştir. (Yukarıda videoda mevcuttur) 

Uygur Türkleri bunun hesabını CİA’in alçak işbirlikçisi Dünya Uygur Kurultayı’na sormak zorundadır ve gerçekten vatanlarını Çin işgalinden kurtarmak istiyorlarsa ilk önce içlerindeki bu hainlerden kurtulmak zorundadır.

Uygur Türkleri, Elinde Kuran olan, hiç bir kınayıcının kınamasından korkmayan, Doğu Türkistan’a yanlız Allah cc’ın dini islamı getirmek için mücadele eden ”Türkistan İslam Partisi” saflarında toparlanmak zorundadır. Amerikanın ve Türkiye’de ki uşaklarının oyunlarını bu şekilde bozmalıdır.

KAYNAK ve DELİLLER

1 : http://www.uyghurcongress.org/tr/?p=3882http://dogu-turkistan.net/2011/05/29/washington-da-alinan-kararlar/
2 : http://qha.com.ua/tr/turk-dunyasi/dunya-uygur-kurultayi-10-ulkede-protesto-eylemi-duzenleyecek/167384/
3 : CİA’in NED Vakfı Resmi sitesi : https://www.ned.org/
4 : DUK &.Genel Kurul Katılan Ülkeler ve Yeni yönetim : http://www.uyghurcongress.org/tr/?p=31618
5 : DUK İngiltere Parlemantosu : http://www.uyghurcongress.org/en/?p=33706
6 : Avrupa Parlementosu Uygur Dostluk Gurubu : https://www.rfa.org/uyghur/xewerler/siyaset/duq-paaliyiti-01122018202744.html?encoding=latin#.WlnFKle_72M.facebook
7 : http://www.doguturkistanbulteni.com/amerikan-ajani-rabia-kadir-itiraf-etti-10-yildir-amerikan-istihbarati-ile-calisiyoruz/
8 : https://www.islahhaber.net/uygur-ajan-rabia-kadir–dogu-turkistanli-mucahidleri-ihbar-etti-42554.html
9 : https://www.doguturkistanbulteni.com/isid-cin-feto-ve-silahli-teror-orgutu-dunya-uygur-kurultayi-sessizce-uyum-icinde-calisir/
10 : https://www.sabah.com.tr/gundem/ 2017/08/22/kirgizistani-rehin-almis http://www.milliyet.com.tr/feto-kirgizistan-da-imparatorluk-dunya-2295149/ http://qha.com.ua/tr/turk-dunyasi/kirgizistan-cumhurbaskani-atambayev-feto-okulunu-savundu/158000/
11 : Rabia Kadir FETÖ Uygur Türklerini gezi Parkına davet etti : https://www.doguturkistanbulteni.com/rabia-kadir-ve-fettullah-gulen-uygur-turklerini-gezi-parkina-ayaklanmaya-davet-ettigi-ortaya-cikti/
12 : FETÖ, Kayseri Polis Lojmanlarında,Seyit Tümtürk ile EURO dağıttı : https://www.doguturkistanbulteni.com/feto-kayseri-polis-lojmanlarindaseyit-tumturk-ile-euro-dagitmis/

 Kaynak : Yazar : Ferganali YAKUP / Doğu Türkistan Bülteni

Hakkında Türkistan News Editör

Ayrıca Kontrol Et

Türkistan İslam Partisi ve Amerika CIA/TİP Ortaklığı nereye Gidiyor

”Türkistan İslam Partisi” TİP, Bir diğer adı ”Doğu Türkistan İslam Hareketi” ETİM’in Amerikan İstihbaratı CIA …