Ev / DoğuTürkistan / Uygur Türklerine Seyahat Uyarısı ! Bu Ülkeler Çin’e teslim ediyor.

Uygur Türklerine Seyahat Uyarısı ! Bu Ülkeler Çin’e teslim ediyor.

Komünist Çin Halk Cumhuriyeti Doğu Türkistan’da uyguladığı Soykırım ve Nazi Kamplarına ve baskıcı politikalarına destek veren Komünist Çin’in gizli ve açık anlaşma yaptığı ülkelerin bir kısmını tespit ettik. Bu söz konusu ülkelere Uygur Türklerinin Turistlik, iş veya farklı amaçlı gitmeleri halinde can ve mal güvenlikleri bulunmamaktadır. Bu ülkeler Çin ile anlaşmaları gereği Uygur Türklerini tutuklayarak Çin’e teslim edeceklerdir.

Uygur Türkleri kendisini islama nispet eden sözde islam ülkelerine aldanıp gitmemelerini tavsiye ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde Belerus ve sözde islam ülkesi Fas’ın Casablanca şehirine giden 5 Uygur Türkü çin’e teslim edilmek üzere tutuklanmış ve şu ana kadar kendilerinden haber alınamamaktadır.

Çin istihbaratı kaçakçı kılığında, Uygur Türklerini teslim alabileceği ülkelere çeşitli vaadlerle götürüyor.

Çin istihbaratı ile beraber çalışan, Çin’e ajanlık yapan Kaçakçılar özellikle İstanbul’da ve Kayseri’de faliyet yürütmektedir. Çin ile anlaşması olan ülkelere Uygur Türklerini çeşitli vaatlerle kandırarak götürmekte ve Müslüman Uygurların hem paralarını almakta hemde canlarını öldürüleceğini bile bile Çin’e teslim etmektedirler.

Uygur Türkleri Macera Aramamalıdır.

Doğu Türkistan’lı Uygur Türklerinin bulundukları ülkeler kendileri için tehdit oluşturmuyorsa macera aramamalı ve hareket etmeyerek bulundukları ülkelerde örgütlenmeli ve alt yapı oluşturarak o ülkeye yeni gelebilecek Uygur Türklerine ensarlık yapmalıdır.

Büyük Cemaat etrafında toparlanmalı.

Doğu Türkistan kurtuluş mücadelesi için kendini ilmi ve askeri olarak yetiştirmelidir. Her an tetikte olmalı ve Doğu Türkistan’lıların büyük cemaatlerine tabi olmalıdır. unutmamalıyız ki Doğu Türkistan’a müdahale edebilecek Uygur Türklerinden oluşmuş gerek askeri gerekse de siyasi ve ilmi tek bir güç vardır. Bu gücün etrafında toparlanmalıdır.

HARİTAYI TELEFONUNA İNDİR – ARKADAŞLARINLA PAYLAŞ

UYGUR TÜRKLERİNİN GİTMEMESİ GEREKEN ÜLKELER…

1.Algeria (Cezayir) – 2.Angola – 3.Bahreyn – 4.Belarus – 5.Bolivia – 6.Burkina Faso – 7.Burundi – 8.Özbekistan – 9.Cambocia – 10.Cameroon – 11.Comoros – 12.Cuba – 13.Democratic Cango – 14.Egypt (Mısır) – 15.Eritre – 16.Gabon – 17.Kuwait – 18.Laos – 19.Myanmar – 20.Nigeria – 21.North Korea – 22.Oman – 23.Pakistan – 24.Philippines (Filipinler) – 25.Qatar – 26.Congo – 27.Rurria (Rusya) – 28.Saudia Arabia – 29.Somalia – 30.South Sudan – 31.Sudan – 32.Syria – 33.Tajikistan – 34.Togo – 35.Turkmenistan – 36.United Arap Emirates – 37.Venezuela – 38.Kazakistan – 39.Fas

UYGUR TÜRKLERİ İÇİN BİRAZ DAHA GÜVENLİ ÜLKELER

1.Avustralya – 2.Belçika – 3.Canada – 4.Danimarka – 5.Estonya – 6.Finlandia – 7.Fransa – 8.Almanya – 9.İzlanda – 10.Japonya – 11.Letonya – 12.Litvanya – 13.Lüxenburg – 14.Hollanda – 15.Yeni Zellanda – 16.Norveç – 17.İsviçre – 18.İrlanda – 19.Kuzey İrlanda20.Avusturya – 21.İspanya – 22.Amerika Birleşik Devletleri – 23.Birleşik Krallık

Hakkında Türkistan News Editör

Ayrıca Kontrol Et

Dünyaya Açılan Çin’li Şirketlerin Tek Amacı: İstihbarat Sağlamak

Türkiye’nin etrafındaki ülkelerle son dönemde oldukça iyi ilişkiler kuran Çin, son olarak Irak’ta okul inşaatlarının …