Ev / Çin / Çin Devlet Güvenliği Uygur Soykırımını Desteklemek için Videolar Hazırlıyor

Çin Devlet Güvenliği Uygur Soykırımını Desteklemek için Videolar Hazırlıyor

Doğu Türkistan’ı İşgal Eden Komünist Çin 21. Yüzyıl Soykırım Kamplarına Uygur Türklerini Doldurmak ve Soykırımını kamufle edebilmek için Çin Devlet Güvenliği birçok video hazırlayarak dünya medyasını aldatmak için yayınlıyor.

Türkistan İslam Derneği Uygur Türklerine yapılan Soykırımın delillerini ve tanıklarını bir araya topladığı CHİNA-STOP web sitesini yayınlayarak Kayıpları arama Platformundan dünya medyasına Çin Soykkırımını ve Çin Devlet Güvenliğinin oyunlarını anlatmak için delillerini sunmaya başladı…

Çin’in UYGUR SOYKIRIMINI destekleyenler YouTube’da birçok video yayınladılar. Çin’in UYGUR SOYKIRIMINI destekleyenler Quora, Wikipedia, Youtube, Facebook, Twitter ve çeşitli medyalarda çok sayıda makale yayınladılar.

Çin’in UYGUR SOYKIRIMI’nın destekçileri, Çin devlet güvenliğinin zehirli silahlarıdır. Çin’in UYGUR SOYKIRIMINI destekleyenler, Çin’in Küresel Aldatma Kampanyasının bir parçasıdır. ÇİN, KÜRESEL DEFORMASYON SÜPER GÜCÜDÜR. Çin’in Uygur Soykırımını desteklemek, birçok ülkede paraya aç kanlı suçluların işi haline geldi. Çin’in UYGUR SOYKIRIMI yandaşları Çin Devleti’nden para kazanmış ve birçok masum Uygur hayatını kaybetmiştir. Çin’in Uygur Soykırımı’nın destekçileri adaletle yüzleşmelidir…

Türkistan İslam Derneği Başkanlığı Çin Soykırım Destekçilerinden hesap sormak için yola çıktığının açıklamasını yakın bir zamanda yapmış ve ” Çin’in İnsanlık Suçunu Haykırmak. Doğu Türkistan’daki Çin İşgalini durdurmak, ”Çin Nazi Kampları”nı Kapatmak ve Çin’den Hesap Sormak için yola çıktık.” diye kendilerini ve çalışmalarını ifade etmişlerdi.

Türkistan News / Haber Merkezi

Hakkında Türkistan News Editör

Ayrıca Kontrol Et

Türkistan İslam Partisi Hainleri,İbrahim Mansur ve Abdulhak Lamolla, Abdullah Mansur’u Esir Aldı

CIA / TİP Ortaklığına karşı çıkan Türkistan İslam Partisi Şerri kadısı Abdullah Mansur. Amerikan İşbirlikçisi …