Ev / ABD-CIA / Dünya Uygur Kurultayı ve DAEŞ, Doğu Türkistan’lı 3 Kızımızı Kaçırdı

Dünya Uygur Kurultayı ve DAEŞ, Doğu Türkistan’lı 3 Kızımızı Kaçırdı

Çarşamba günü öğleden sanra Küçükçekmece’den kaçırılan 6,9 ve 13 yaşlarındaki Doğu Türkistan’lı kızlar

Fetöcü Dünya Uygur Kurultayı Seyit Abdulkadir Tümtürk’ün elinde olduğu ve Kayseri polis Lojmanlarında tutulduğu ortaya çıktı.

Çocukların annesi çocukları, Fatih camisinde bulduklarını söylerken, internete gönderdiği ses kayıtlarında ise çocukların yatılı bir medreseye gittiklerini ifade ederek, çok şüpheli hareketlerde bulunuyor.

Bu çocukları kim kaçırdı ? Aile neden çocuklarını kaçıran bu kişileri koruyor ? Aile ne ile tehdit ediliyor ?Annesi Fatih’te bir cami de bulundu, yatılı medreseye gitmişler gibi tutarsız yalanlar söylüyor ve DAEŞ den korkusunu dile getiriyor.

Kızların annesine sorulması gereken soru :

Hangi medresede kalıyorlar ? Hangi medrese annesi babası olmayan üç çocuğu kabul eder ?Aile neden ‘’Fetöcü Dünya Uygur Kurultayı’’nı koruyor ? Ne ile tehdit ediliyor bu konuyu gizlemek için ?Bu çocuklar 3 gün neredeydi ? Doktor kontrolü yapılması işkence veya başka bir kötülük gelip gelmediği kontrol edildi mi ?

Bu kaçırma olayı polis kayıtlarında ne durumda ? 

Fetöcü polisler Kaçırma olayını örtbas etmeye çalışıyor!!!

Kaçırılan çocuklar Kayseri polis Lojmanlarında ‘’Fetöcü Dünya Uygur Kurultayı’’ nın elinde. Çocukların babası hala İstanbul’da ve çocuklarının yanına hala gitmedi veya gidemedi.https://www.youtube.com/watch?v=uxgjuy8GIjI&feature=youtu.be 

ÇOCUKLAR AİLEYE  NEDEN TESLİM EDİLMEDİ ???

Fatihte bir camide Dünya Uygur Kurultayı Başkan Yardımcısı ve kardeşi Seyit Abdul Kadir Tümtürk tarafından bulunduğu ve Seyit Abdul Kadir Tümtürk tarafından Kayseri Polis Lojmanlarına götürüldüğü iddia ediliyor. Araştırmalarımıza göre ise Seyit Abdıul Kadir Tümtürk bu gün sabah 3 gibi İstanbul’a apar topar geldi ve kızları kaçıran DAEŞ’li lerin elinden alarak Kayseri’ye götürdü. Madem İstanbul’da Cami’de bulundu neden aileye teslim edilmedi ?Kim çocukların aileye verilmesini istemiyor ?Hangi akıl çocukların anneye babaya teslim edilmeden Kayseri polis Lojmanları’na götürülmesini anlayabilir ?Abdulkadir Tümtürk : Bu çocukları ben buldum, Kayseri polis Lojmanları’na kayıtlı ben götürdüm dediği iddia ediliyor. Bu Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kanunlarına göre bir suçtur. geçtiğimiz haftalarda İstanbul’da kaybolup, televizyonlara çıktıktan sonra 21 yaşında ki bir genç yakalanmaktan korkup ben buldum deyip aileye teslim ettiği kızdan dolayı tutuklanmıştı. Bir numaralı zanlı 21 yaşında ki o çocuktu ve tutuklanarak ifadesi alınması için götürülmüştü. 

SEYİT ABDUL KADİR TÜMTÜRK’ÜN DERHAL GÖRÜLDÜĞÜ YERDE TUTUKLANMASI GEREKMEKTEDİR. 

Bu anayasal bir suçtur. Zeytinburnu ve Küçükçekmece’de yaşayan Doğu Trkistan’lı müslümanlar tedirgin. Şehrin göbeğinde yaşadığı evden güpegündüz DAEŞ kız çocuklarını kaçırabiliyor.SIRA KİMİN KIZINDA ???Seyit Abdul Kadir Tümtürk’e birilerinin hesap sorması gerekmektedir. Çocuklar yerleri annenin babanın yanıdır.Polis’in bu konuya el atmasnın akabinde yasal ve resmi olarak çocukları aileye teslim etmesi gerekmektedir.Kaçırılan kızların babası Show tv röportajında kızlarını DAEŞ’in kaçırdığından şüphelendiğini belirtmişti.Aile, DAEŞ’in tehdidi altındadır ve korkuyor. Aileyi DAEŞ’in tehdidinden korunması gerekmektedir.Seyit Abdul Kadir Tümtürk ve Dünya Uygur Kurultayı bir numaralı şüphelidir ve hala çocukları aileye teslim etmeden Kayseri’de tutmaktadır.Seyit Abdul Kadir bu çocukları nerede bulmuştur, göstermesi ve o bölgedeki kameralara bakıldığında bunun bir yalandan ibaret olduğu görülmelidir ?Bizim çok kuvvetli araştırmalarmızın ve röportajlarımızın sonucu olay şöyle gerçekleşmiştir :  Çocukları DAEŞ kaçırmıştır, bu kaçırma olayının sonunda konu medyaya ve ana haber bültenlerine taşınmasının akabinde DAEŞ ve Dünya Uygur Kurultayı paniğe kapılmıştır ve Seyit Abdul Kadir Tümtürk’ün araya girmesi ile Bu çocukları ben Fatih’de camide buldum dediği iddia edilmektedir.Abdulkadir Tümtürk’ün derhal emniyet teşkilatınca yakalanması, çocukları nerede bulduğunun sorulması, yer gösterme yapılması ve buradaki kameralardan sözlerinin doğru olup olmadığına çevre kameralardan bakılması gerekmektedir.Aynı zamanda çocukların doktor kontrolüne alınması, işkence ve cinsel taciz olup olmadığına bakılması ve piskoloklar tarafından çocukların başına gelenlerin anlatılması sağlanarak polis dosyasına bu ifadelerin konulması gerekmektedir.Bu bir ihbardır kaçırılan kızlar Dünya Uygur Kurultayının elindedir. Kayseri’de Polis Lojmanlarında zorla tutulmakta ve aileye an itibari ile hala verilmemektedir.Kaçırılan kızların babası Show tv röportajında kızlarını DAEŞ’in kaçırdığından şüphelendiğini belirtmişti.

http://dunyauygurkurultayi38.blogspot.com/2017/01/tbmm-kacrlan-dogu-turkistanl-3-kzmz.html

Hakkında Türkistan News Editör

Ayrıca Kontrol Et

Türkistan İslam Partisi ve Amerika CIA/TİP Ortaklığı nereye Gidiyor

”Türkistan İslam Partisi” TİP, Bir diğer adı ”Doğu Türkistan İslam Hareketi” ETİM’in Amerikan İstihbaratı CIA …