Ev / Kazakistan / Çin Kamplarında organları alınmış Kazak Türkü ailesine teslim edildi

Çin Kamplarında organları alınmış Kazak Türkü ailesine teslim edildi

Zalim Çin’in eğitim kampı diye adlandırarak uluslararası toplumu kandırmaya çalıştığı ve nitekim gerçekte ceza kampları olduğuna yönelik bir çok medya kuruluşları ve o kamplardan kurtulan tanıklar tarafından delillenmişken Çin hala Toplama Kamplarına kapattığı Doğu Türkistanlıların iç organları zorla çalıp satıyor.

Kazak Haberinde Toplama kampına girişte kan analizleri alınarak sağlıklı olduğu belirlenen Kazak Türkü gencin (İsmi bilinmiyor) bir süre sonra iç organları alınmış ve ölmek üzere olan cansız haliyle ailesine teslim edildiği ve bunun gibi nice Masum
Doğu Türkistanlıların ceza kamplarına sağlıklı ve tam olarak girip eksik olarak çıktığı bildirildi. Kazak Haber – FATMA HASAN


Bir önceki yazımız olan Kazakistan'da Çin karşıtı protestolar arttı. başlıklı makalemizde ayaklandı, Çin ve karşı hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında mgwaktue

Ayrıca Kontrol Et

Çin’in Canlı Organ Ticareti Belgelendi. Ailesi Kayıp Uygurlar DNA Eşleştirmesi için sırada.

ÇİN'in Organ Ticareti yaparken yakalandı. NewYork'da yakalanan gemideki saçlarla Kayıplarını arayan Uygur Türklerinin DNA'sı ile karşılaştırıldığında Çİn Suçüstü yapılacaktır.