Ev / ABD-CIA / Bölücüller, Türkistan İslam Partisi’ni 950 bin dolar borçla teslim etti.

Bölücüller, Türkistan İslam Partisi’ni 950 bin dolar borçla teslim etti.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mgwaktue/turkistannews.com/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Türkistan İslam Partisi Bölücüleri İbrahim Mansur ve Abdulhak Lamolla, Suriye’yi Genel Emir Ebu Ömer Türkistan’ye ve Muhammed Kumandana 950 bin dolar borçla teslim etti.

Amerikan İstihbaratı CIA ve DAEŞ bağlantısı ortaya çıkan Türkistan İslam Partisi Bölücüleri Türkistan İslam Partisini 950 bin dolar borçla teslim etti TİP Suriye Merkezi‘nin parasız ve aciz kalarak kendilerine katılmalarını ve CIA emrinde DAEŞ ile beraber Afganistan’ın Wakhan Koridoruna gitmek zorunda kalmasını amaçladı.

Suriye’de Türkistan İslam Partisi Türkçe Teşkilat Biriminin Şeriat Mahkemesi talebine kaçarak cevap veren İbrahim Mansur Amerika’nın fitnelerini dışarıdan yaymaya devam ediyor. İbrahim Mansur’un suç ortağı olduğu anlaşılan TİP Afganistan Şube emiri Abdulhak Lamolla da şeriat mahkemesi talebine Beyanat ile cevap vererek resmen Şeriat Mahkemesine katılmamak için TİP Beyanatı ile Türkçe Teşkilat Birimini inkar etmeye kalkıştı.

Suriye’den çıktıktan sonra CIA’e biat eden İbrahim Mansur ve şerrisi Abdurrahman Gazi Türkiye’de Suriye Cihadı bitti diyerek Suriye’nin dağılması için ellerinden geleni yapmaya devam ediyorlar.

Şehitlerin kanları ile alınan toprakları Tağutlara teslim eden bu bölücüler hakkında iddialar çok vahim ve büyük. Korkudan Şeriat Mahkemesine icabet edemeyen Bölücüler Türkiye’de fitnelerini yaymaya devam ediyorlar.

Amerika’dan aldıkları paralarla Villa, Avcılarda bina, Sefaköy’de lokanta açan TİP Bölücüleri Amerikan dolarları ile satın aldıkları nasipsizleri etrafında barındırıyor.

Amerikan dolarları kursaklarına giren Uygur Türklerine bir kez daha haykırıyoruz o dolarlarda kardeşlerimizin kanı var. O dolarlarda Cehennem ateşi var. Çocuklarınızın ve eşlerinizin boğazlarına parmaklarınızı sokun ateşi çıkartıp Allah azze ve celle’ye samimi bir tövbe edin ve bildiklerinizi ve delillerinizi lütfen bizlerle paylaşın.

Korkmayın sizleri saklıyacağız Allah’a isyan etmiş islamdan çıkmış bu Tağut Ordusunu beraber yeneceğiz.

Allah iman edenlerin dostudur Onları karanlıktan aydınlığa çıkartır. İnkar edenlerin dostları ise Tağutlardır. Onları Aydınlıktan Karanlığa çıkartır. İşte bunlar Cehennem Ateşinin ehlidir ve orada süresiz kalacaklardır. Bakara 257

Türkistan NEWS / HABER MERKEZİ

Bir önceki yazımız olan Türkistan İslam Partisi Bölücülerinin Çin İstihbarat bağlantısı belgelendi. başlıklı makalemizde Abdulhak Lamolla, Ahmet Kılbitmez ve Çin İstihbaratı hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Türkistan News Editör

Ayrıca Kontrol Et

Yılda 25 bin Uygur’un organı çalınıyor


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mgwaktue/turkistannews.com/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56
Doğu Türkistan’da birçok insanlık suçu işleyen zalim Çin, Müslümanların organlarını çalıp organ ticaretinde kullanıyor. Çin’in …