Ev / Çin ve Dünya / Uygur Türkleri Çin Konsolonsluğu ve Çin’ci Medya yı Kendilerini Yalanlamaya Davet Etti

Uygur Türkleri Çin Konsolonsluğu ve Çin’ci Medya yı Kendilerini Yalanlamaya Davet Etti

Çin İşgali Altındaki Doğu Türkistan’lı Uygur Türkleri Ailelerinin tutuklanarak Çin Nazi Kamplarına götürüldüğünü ve orada işkence, tecavüz ve organlarının çalındığını ve ortadan kaybedildiğini duyurmak için, ailelerinden haber alabilmek için başlattığı Eylemlerinin 75. Gününde İstanbul Sarıyer’de bulunan Çin Konsolonsluğu’nun yanı başından meydan okudular.

Siz kendinizin büyük bir devlet olduğunu iddia ediyorsunuz. O halde buyurun gelin bizler buradayız. Ellerimizde kayıp olan ailelerimizin resimlerinden başka bir şey yok. Buraya gelin ve bizleri yalanlayın.

Çağrılarını Çin Konsolonsluğu ile beraber Çin’i savunan Çin taraftarlarını ve Çin ağzı ile konuşan Haber Ajansları, Basın yayın Organları ve Tv Kanalları için de yenileyen Uygur Aktivistler Hodri Meydan dedi.

Bir önceki yazımız olan Türkistan İslam Partisi ABD'ye teşekür ve itaatlerini bildiren Beyanat yayınladı başlıklı makalemizde ABD, Abdulhak Lamolla ve Beyanat hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Türkistan News Editör

Ayrıca Kontrol Et

Kendisini Doğu Türkistan Cumhurbaşkanı olarak tanıtan Abdulvali Buğrahan Osman şarlatan çıktı!

Kendisini Doğu Türkistan Cumhurbaşkanı olarak tanıtan Abdulvali Buğrahan Osman adındaki şahıs şarlatan çıktı. Şahıs sahte …