Ev / ABD-CIA / TİP Ayrılıkçılarının Proje ortağı, ABD’de kurulan Sürgün Hükümeti kendisini peygamber varisleri ilan etti

TİP Ayrılıkçılarının Proje ortağı, ABD’de kurulan Sürgün Hükümeti kendisini peygamber varisleri ilan etti


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mgwaktue/turkistannews.com/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Türkistan İslam Partisi Ayrılıkçıları İbrahim MANSUR ve Abdulhak LA-MOLLA’nın Amerikan İstihbaratı, Doğu Türkistan Sürgün Hükümeti ile bağlantısı açığa çıkmış ve Sürgün Hükümeti Ankara’da yapmış olduğu toplantıda Suriye’de ki Türkistan İslam Partisi mücahitlerinin kendi askerleri olduğunu. Onları kumanda ettiklerini açıklamıştı.

Türkistan İslam Partisi Ayrılıkçıları İbrahim MANSUR ve Abdulhak LA-MOLLA’nın proje ortağı Doğu Türkistan Sürgün Hükümeti yöneticisi yayınladığı video ile kendilerinin Peygamber Varisleri olduklarını kendilerine itaatin FARZ olduğunu karşı durmanın haram olduğunu belirterek Uygur Türklerini Demokrasi küfrüne ve Amerikan-Çin düşmanlığına karşı Amerika’nın saflarına çağırdı.

Doğu Türkistan Sürgün Hükümeti Uygur Türklerini Amerika’nın safllarına çekebilmek için her yolu denedi ve Türkistan İslam Partisi yöneticilerinin arasına sızarak içlerindeki hainlerle İbrahim MANSUR ve Abdulhak LA-MOLLA ile anlaşma yaparak Amerika’nın Wakhan Koridoru projesine Türkistan İslam Partisi’ni de dahil etti.

SÜRGÜN HÜKÜMETİ; PEYGAMBER VARİSLERİ OLDUKLARINI İLAN ETTİKLERİ VİDEO
Suriye’deki Türkistan İslam Partisini biz yönetiyoruz, Suriye’ye binlerce mücahit götürdük onlar bizim askerlerimiz itirafı.
Doğu Türkistan Sürgün Hükümeti, Türkistan İslam Partisi Suriye komutanları ile görüştük. Elimizde Ses Kayıtları var.

Türkistan İslam Partisi, TİP, İbrahim Mansur, Abdulhak La-Molla, Doğu Türkistan, Sürgün Hükümeti,

Türkistan NEWS / HABER AJANSI

Bir önceki yazımız olan Abdullah Mansur'un ABD eline esir düştü.TİP'den itiraf gibi beyanat yayınlandı. başlıklı makalemizde ABD, Abdulhak La-Molla ve Abdullah Mansur hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Türkistan News Editör

Ayrıca Kontrol Et

Dünyaya Açılan Çin’li Şirketlerin Tek Amacı: İstihbarat Sağlamak


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mgwaktue/turkistannews.com/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56
Türkiye’nin etrafındaki ülkelerle son dönemde oldukça iyi ilişkiler kuran Çin, son olarak Irak’ta okul inşaatlarının …